SM-pyöräsuunnistuksen keskimatka, Rasti-Kurikka

Vehkalahden Veikot - EST



H35        14.44      51    30241     231 Pais Mart                       0
H16        14.44      99    49914     232 Pais Märten                     0
                                                                          0



                                                                          0

Asikkalan Raikas - FIN



H60        14.20      87     8844     233 Iivonen Risto                   0
H21        14.24      13    23525 3393311 Lahtinen Tuomo                  0
D20        15.14     114    24932 3391000 Lindroth Mia                    0
D21        14.22      40    24890 3393915 Lindroth Mona                   0
D45        15.27     302    31008 3391141 Lindroth Tuija                  0
D50        15.47     312    22465 3478492 Pietinen Liisa-Marjatta         0
H65        14.25     217      142 3465374 Pökälä Pekka                    0
H20        15.26      72    12092     104 Vanhanen Konsta                 0
                                                                          0

Eksymä - FIN



H16        14.38      96    38144     105 Kleemola Arttu                  0
H18        15.25     161    38146     106 Kleemola Joona                  0
H45        14.57     147    20147     107 Kleemola Jouko                  0
H45        15.07     152    16522     108 Raudus Timo                     0
                                                                          0

Epilän Esa - FIN



H35        14.42      50   100878     109 Koiranen Aki                    0
H75        15.23     274    24999     110 Kuisla Raimo                    0
H50        14.13     175    25477 3493582 Ovaska Pertti                   0
                                                                          0

Espoon Suunta - FIN



H16        14.42      98    11642     111 Heinaro Lauri                   0
D65        16.01     293     6458 3394004 Mikkonen Ritva                  0
H16        14.58     106    11733     112 Palmen Alvar                    0
H18        15.33     165    29186 3551322 Rauhala Juha                    0
H75        15.21     273    29174     113 Väyrynen Heikki                 0
                                                                          0

Gamlakarleby IF - FIN



H60        14.16      85    13625 3494069 Sundelin Rolf-Erik              0
                                                                          0

Hiidenkiertäjät - FIN



H40        14.15     126    15205     114 Harjamäki Petri                 0
                                                                          0

Hiiltomiehet - FIN



H40        14.23     130     3046 3487394 Häkkinen Mika                   0
D35        14.37     223    30499     115 Häkkinen Riikka                 0
D40        14.55     232    33197 3482643 Niittymäki Katri                0
D40        15.01     235      251 3487881 Nurminen Henna                  0
H40        14.05     121    10563 3482056 Nurminen Ilkka                  0
H40        14.29     133     4760 3392248 Pesu Raino                      0
D45        15.17     297      198     116 Siltanen Riitta                 0
                                                                          0

Hiisirasti - FIN



H75        15.25     275    13850     117 Ruponen Pentti                  0
H60        14.10      82     9968     118 Virtanen Jorma                  0
                                                                          0

Himangan Urheilijat - FIN



H65        14.05     207    30525     119 Viitasaari Jussi                0
                                                                          0

Hinnerjoen Yritys - FIN



D55        15.39     282    28184     120 Sjöblom Hannele                 0
H55        14.57     197    30883     121 Sjöblom Jarmo                   0
                                                                          0

Hollolan Urheilijat -46 - FIN



D50        15.43     310    34800 3554060 Riikonen Tiina                  0
                                                                          0

Hyvinkään Rasti - FIN



H55        14.43     190    31579 3505922 Autio Ossi                      0
H18        15.27     162     6066     123 Jumppanen Oskari                0
D16        15.26     250     6032     124 Norrbacka Sanni                 0
H18        15.21     159    15105     125 Puolakanaho Sakari              0
H45        14.45     141    13327     126 Turpiainen Janne                0
D20        15.06     110    13923     127 Turpiainen Milla                0
                                                                          0

Hämeenlinnan Suunnistajat - FIN



D35        14.39     224    37979     128 Niittymäki Johanna              0
                                                                          0

Hämeenlinnan Tarmo - FIN



H40        14.19     128    18511     129 Hakala Arto                     0
H45        14.53     145     3065     130 Valtonen Teppo                  0
                                                                          0

IF Brahe - FIN



H45        14.35     136    19009     131 Johansson Peter                 0
D21        14.36      47     1527     132 Löw Ida                         0
H50        14.11     174    19407     133 Stenlund Tom                    0
                                                                          0

IF Minken - FIN



D50        15.51     314    37784     134 Björkqvist Yvonne               0
H50        14.01     169    15683     135 Holm Mikael                     0
D65        15.57     291    19948 3501319 Pått Saga                       0
H45        14.47     142    20583     136 Sundqvist Thomas                0
D21        14.12      35    35056     137 Sundvik Pernilla                0
H21        14.00       1    18954     138 Wik Tony                        0
                                                                          0

IF Sibbo-Vargarna - FIN



H20        15.22      70     7538 3496296 Blomster Anders                 0
H18        15.31     164    10191 3487808 Lindahl Jesper                  0
H45        15.13     155    19502     139 Lindfors Max                    0
D21        14.18      38     9229     140 Stengård Ingrid                 0
H45        14.49     143    11001 3501764 Östergård Patric                0
                                                                          0

IK Falken - FIN



H20        15.18      68     2786     141 Harald Joachim                  0
H21        14.30      16     9193     142 Wik Niklas                      0
                                                                          0

Itä-Hämeen Rasti - FIN



H45        14.43     140    36396 3497732 Gynther Kimmo                   0
                                                                          0

Itä-Päijänteen Rasti - FIN



D45        15.33     305    40757 3554490 Breilin Henna                   0
H55        14.45     191     6223 3469970 Martikainen Pasi                0
H45        14.33     135    17661 3460110 Marttinen Tuomo                 0
H65        14.15     212    25316 3479821 Nurminen Heikki                 0
D40        14.59     234      449 3474848 Paalanen Satu                   0
H55        15.05     201    37965 3477387 Peltonen Heikki                 0
H50        14.29     183    27041 3480365 Saari Ismo                      0
H50        14.17     177     8834 3481090 Saari Vesa                      0
D35        14.43     226    23842     143 Salomaa Anne                    0
                                                                          0

Jalasjärven Jalas - FIN



D60        15.47     286    12743     144 Ala-Petäys Terttu               0
H21        14.38      20     1969 3496411 Laurila Jussi                   0
D21        14.28      43     4971 3495157 Laurila Susanna                 0
H40        14.25     131    12748 3506029 Rajala Teemu                    0
H40        14.09     123    37763     145 Takamaa Markku                  0
H21        14.10       6    25757 3516036 Takamaa Mikko                   0
D21        14.14      36    23116     146 Yli-Peltola Kaisu               0
                                                                          0

Juvan Urheilijat - FIN



H60        14.18      86     4030 3485547 Hyyryläinen Raimo               0
H60        14.02      78     5316 3487196 Ollikainen Seppo                0
                                                                          0

Jämsän Retki-Veikot - FIN



H50        14.31     184    16261 3498458 Nokelainen Kai                  0
D20        15.20     117     8843 3554425 Närhi Minna                     0
                                                                          0

Järvenpään Palo - FIN



D45        15.21     299    23444 3553195 Roininen Anu                    0
H40        14.03     120      326 3498953 Roininen Reijo                  0
H70        15.56     265    23422 3392982 Torvikoski Jouko                0
                                                                          0

Kangasala SK - FIN



H35        15.08      63   100924     147 Lehtinen Tommi                  0
                                                                          0

Kangasniemen Kalske - FIN



D35        14.47     228     7949     148 Kurittu Kaisa                   0
                                                                          0

Kankaanpään Suunnistajat - FIN



H21        14.28      15    39015 3497377 Jutila Juuso                    0
H55        14.59     198     1130 3497260 Juura Esa                       0
D60        15.51     288     1114 3496601 Juura Maarit                    0
H21        14.02       2    35315 3499449 Niemi Pekka                     0
H55        14.55     196    18508     149 Vaara Jari                      0
D55        15.35     280    15020     150 Vaara Marjatta                  0
                                                                          0

Kauhajoen Karhu - FIN



H35        14.50      54    11977     151 Lehtinen Juhani                 0
                                                                          0

Keravan Urheilijat - FIN



H75        15.27     276    30465 3496635 Ijas Johannes                   0
H21        14.40      21     2396     152 Kemppainen Tommi                0
H50        14.09     173     7103 3497443 Launonen Jarmo                  0
H35        14.58      58    29464 3496999 Virsu Antti                     0
                                                                          0

Keuruun Kisailijat - FIN



H65        14.19     214    10480 3507019 Järvinen Taisto                 0
D20        15.18     116    28747 3461126 Pusa Sanna                      0
                                                                          0

Kiimingin Urheilijat - FIN



H70        15.50     262     3681 3484177 Lind Matti                      0
                                                                          0

Kokkolan Suunnistajat - FIN



H21        14.04       3     4112     153 Harlamow Kim                    0
H21        14.12       7    31499     154 Hongell Timo                    0
H65        14.09     209    17321 3482437 Jokinen Leo                     0
H65        14.13     211    27316 3455961 Juola Eero                      0
H21        14.46      24    18545 3496304 Ketonen Miikka                  0
H65        14.29     219     7509     155 Koivukangas Erkki               0
H75        15.13     269    18839 3501772 Oja Reijo                       0
D21        14.38      48    31635 3497658 Penttilä Marja                  0
H55        14.47     192     7541     156 Saarela Esa                     0
D20        15.12     113    17230     157 Saarela Ruska                   0
H21        14.22      12     1764 3494259 Saarela Samuli                  0
H16        14.32      93    33030 3552585 Venetjoki Väinö                 0
H70        15.48     261     7559 3498813 Vistiaho Erkki                  0
                                                                          0

Koovee - FIN



D21        14.32      45    22708 3390952 Hara Marika                     0
H45        14.51     144    21414     158 Ketola Juha                     0
H16        14.26      90    27773     159 Ketola Lauri                    0
H16        14.56     105    29038     160 Konttila Eemi                   0
D20        15.16     115    14070 3554029 Saarinen Henna                  0
H50        14.07     172    12526     162 Siitonen Markus                 0
                                                                          0

Kortesjärven Järvi-Veikot - FIN



D21        14.10      34     4980 3469384 Hakala Eeva-Liisa               0
D20        15.10     112    15872 3451689 Hakala Helena                   0
D55        15.43     284    10990 3469913 Hautamäki Leena                 0
D21        14.34      46    19003     163 Talvitie Riikka                 0
D55        15.37     281     4880 3451937 Ylipelkola Eeva-Liisa           0
                                                                          0

Kouvolan Suunnistajat - FIN



H18        15.37     167    37591 3470358 Pietikäinen Sauli               0
                                                                          0

Kuopion Suunnistajat - FIN



H55        15.03     200    18417 3495868 Jetsonen Juhani                 0
D50        15.45     311    26755 3497211 Jetsonen Sari                   0
H60        14.04      79    18447 3485182 Leinonen Markku                 0
                                                                          0

Kuortaneen Kunto - FIN



H50        14.33     185     7418 3498706 Sippola Asko                    0
                                                                          0

Lahden Suunnistajat-37 - FIN



H70        16.00     267     1375 3394830 Luukko Jukka                    0
H70        15.46     260    15322     168 Martikainen Arvo                0
H21        14.16       9    38806     169 Tommola Mikko                   0
D21        14.04      31    34326     170 Tommola Päivi                   0
                                                                          0

Lahden Taimi - FIN



H21        14.06       4    90294     171 Kemppinen Mikko                 0
H35        15.04      61     9838     172 Sarkkinen Timo                  0
                                                                          0

Laihian Luja - FIN



H21        14.48      25    39756 3504933 Lauronen Jarkko                 0
                                                                          0

Lammin Säkiä - FIN



D21        14.24      41     5972 3394475 Koivunen Mari                   0
D21        14.02      30    35528 3394418 Rantanen Marja                  0
                                                                          0

Lapuan Virkiä - FIN



H18        15.23     160    30609     173 Ylipulli Eero                   0
                                                                          0

Lounais-Hämeen Rasti - FIN



D21        14.20      39     3701 3485471 Koskela Salla                   0
H65        14.17     213    23806     174 Lehtimäki Jorma                 0
D21        14.26      42    22272     175 Lehtimäki Tuuli                 0
D55        15.33     279    33020     176 Lumme Ritva                     0
H55        14.39     188     6238 3552452 Nuoranne Jussi                  0
                                                                          0

Lynx - FIN



D45        15.31     304     2592     177 Kollanen Teresa                 0
H35        14.52      55    29836     178 Pohjola Mikko                   0
                                                                          0

Länsi-Uudenmaan Suunnistajat - FIN



H21        14.32      17     4280     179 Hallik Margus                   0
H60        14.12      83     4271     180 Veide Harry                     0
                                                                          0

Malax IF - FIN



H21        14.34      18     1749     181 Höstman Joakim                  0
H21        14.18      10     5530     182 Pensas Mika                     0
                                                                          0

MS Parma - FIN



D20        15.08     111    21160     183 Hakala Essi                     0
                                                                          0

Muuramen Rasti - FIN



D35        14.41     225    38934 3526399 Jämsén Miia                     0
H35        15.02      60      566 3554086 Voutilainen Arto                0
D16        15.28     251    34738 3553542 Voutilainen Viivi               0
                                                                          0

Mäntsälän Urheilijat - FIN



H18        15.19     158    14862     184 Niskanen Tuomo                  0
H21        14.50      26    30641 3502333 Saarinen Juho                   0
                                                                          0

Navi - FIN



H50        14.15     176    11213 3548724 Koponen Jarmo                   0
D40        14.53     231     2274 3451366 Korhonen Kirsi                  0
                                                                          0

Närpes OK - FIN



D21        14.06      32    33939     185 Hertsbacka Henna                0
                                                                          0

OK Botnia - FIN



H21        14.42      22    12893 3502739 Haga André                      0
D21        14.08      33    14788 3516010 Haga Antonia                    0
H75        15.19     272    17029 3514502 Holm Lars-Gunnar                0
H65        14.01     205    20621 3501574 Sundqvist Stig                  0
                                                                          0

OK Kristina - FIN



H60        14.08      81    34938     186 Pihlaja Antti                   0
                                                                          0

OK77 - FIN



H40        14.27     132     1601     187 Kankaanpää Vesa                 0
D35        14.35     222     4139     188 Vaano Kristiina                 0
                                                                          0

Oulun NMKY:n Urheilijat - FIN



H75        15.15     270    31637 3485653 Alalahti Jaakko                 0
H55        15.09     203      501     189 Kaikkonen Hannu                 0
H45        15.05     151    38082 3553609 Ojala Kai                       0
                                                                          0

Ounasvaaran Hiihtoseura - FIN



D45        15.29     303     1304 3488475 Pirttilä Lea                    0
                                                                          0

Pargas IF - FIN



D35        14.45     227    33936     190 Alexandersson Dina              0
                                                                          0

Pohjankyrön Rasti - FIN



H20        15.32      75    12171 3494168 Saari Juho                      0
D60        15.49     287    24301 3493624 Sauru Seija                     0
                                                                          0

Punkalaitumen Kunto - FIN



H40        14.17     127     3304 3384500 Hankaniemi Tomi                 0
                                                                          0

Raisu Lumous - FIN



H35        14.46      52    22899 3559945 Karri Janne                     0
H45        15.01     149    37788 3482171 Piirainen Jyrki                 0
                                                                          0

Raja-Karjalan Suunnistajat - FIN



D18        15.05     237    40048 3394525 Korhonen Julia                  0
                                                                          0

Rajamäen Rykmentti - FIN



H50        14.03     170    29100 3496981 Enroth Ari                      0
H40        14.07     122    39524     191 Forsblom Vesa                   0
D18        15.07     238    23317 3496742 Haltia Riikka                   0
H16        15.00     107    22543 3496346 Koskinen Joni                   0
D16        15.30     252    23162 3496213 Koskinen Pinja                  0
H40        14.11     124     8985     192 Kyyrönen Samuli                 0
H16        14.46     100    28331     193 Laajaniemi Lauri                0
D18        15.11     240    22488 3496833 Lahtinen Krista                 0
D21        14.00      29     8342 3393923 Pesu Mervi                      0
H65        14.23     216    13309 3514148 Varjonen Antero                 0
                                                                          0

Rasti-Jussit - FIN



D45        15.23     300    18401 3487774 Erkkilä Marja                   0
H16        14.30      92    21999     194 Hauhia Ilari                    0
H65        14.11     210    19293     195 Ilkka Jarmo                     0
H16        14.36      95   104000     196 Jokiaho Oskari                  0
D65        16.03     294    36814 3394400 Korkeakangas Eeva-Liisa         0
H16        14.48     101    30930 3482783 Koskela Sakari                  0
D16        15.18     246    30919 3482619 Koskela Sanna                   0
D50        15.53     315    30882 3482064 Koskela Sari                    0
D45        15.37     307     9293     197 Latvala Annukka                 0
H55        14.49     193    25116     198 Luuri Pertti                    0
H16        15.02     108     3627 3393931 Lähdesmäki Mikko                0
H20        15.16      67    28196     199 Rantala Aleksi                  0
H45        14.39     138    34838     200 Rantala Mika                    0
D50        15.49     313    92613 3555216 Tirkkonen Liisa                 0
                                                                          0

Rasti-Jyry - FIN



H70        15.38     256    12077 3482205 Kanerva Unto                    0
H70        15.52     263     3960 3487675 Kettunen Seppo                  0
D65        16.05     295    18752 3483641 Malmsten Beatrice               0
D65        15.59     292    15319 3483898 Ohramaa Tuula                   0
                                                                          0

Rastikarhut - FIN



H20        15.30      74    17202     201 Holmberg Eetu                   0
H20        15.24      71    28088     202 Pöyhönen Petja                  0
H20        15.20      69    12355     203 Seppänen Kari-Pekka             0
                                                                          0

Rastiketut - FIN



H70        15.42     258    34172 3497393 Hakala Eino                     0
H50        14.25     181     1500 3519048 Harju Jari                      0
H55        14.37     187    23512 3497419 Linna Heikki                    0
H55        14.51     194     1752 3470432 Matikainen Hannu                0
D45        15.35     306     8798 3461662 Perkkalainen Johanna            0
D45        15.19     298    11813 3455011 Rajasaari Kristiina             0
D35        14.33     221    39571     204 Saarimäki Riikka                0
H65        14.07     208    35496 3480951 Taipalus Esko                   0
                                                                          0

Rasti-Nokia - FIN



H35        15.06      62    98866     205 Bonden Marko                    0
                                                                          0

Rastivarsat - FIN



H45        14.37     137    30162     206 Karppinen Tom                   0
H16        14.52     103    24248 3483054 Kiljunen Eemeli                 0
H45        14.59     148    12900 3485422 Kiljunen Juha                   0
H45        15.11     154     4770 3484375 Nieminen Tomi                   0
H18        15.17     157    29525 3485596 Nieminen Verneri                0
D16        15.12     243    24653 3498557 Pelkonen Roosa                  0
H21        14.14       8    25304 3499159 Tervala Mika                    0
H18        15.35     166    11691 3484334 Tervala Miska                   0
                                                                          0

Saarijärven Pullistus - FIN



D40        14.57     233    32178     207 Oksanen Anu                     0
D55        15.31     278    17117 3463155 Raatikainen Päivi               0
                                                                          0

Savon Rasti - FIN



H75        15.17     271    14393 3485315 Saarinen Pentti                 0
                                                                          0

SK Pohjantähti - FIN



D21        14.30      44   101078     208 Ovaska Heli                     0
H70        15.58     266    24065 3514817 Suorajärvi Mauri                0
H70        15.54     264    18340 3515210 Veijovaara Jorma                0
                                                                          0

SOC Asikkala - FIN



H70        15.44     259    30839 3481926 Nyberg Pertti                   0
H65        14.21     215     8829 3486891 Orpana Risto                    0
H60        14.00      77    16634 3486081 Saarinen Heikki                 0
                                                                          0

Suunta 2000 - FIN



H50        14.19     178    22389 3486727 Mäkinen Seppo                   0
H40        14.13     125    35660     209 Oja Hannu                       0
H35        14.54      56    16604 3466083 Vapa Marko                      0
H35        14.48      53    16603 3488194 Vapa Mikko                      0
                                                                          0

Suunta Jurva - FIN



H21        14.36      19    23173 3496320 Heiska Samu                     0
H40        14.01     119    31829 3482445 Kamila Kai                      0
H55        14.41     189     9141 3499274 Kangasmäki Esa                  0
H45        15.03     150    26666 3478559 Kinnari Jukka                   0
D45        15.39     308    35291 3482288 Korpela-Kamila Heidi            0
H21        14.08       5    25826     210 Latva Niko                      0
H60        14.06      80    25052 3474293 Majasaari Kari                  0
H70        15.40     257    12264 3486529 Peltola Lasse                   0
H55        14.53     195    24505 3475753 Toikkanen Ilpo                  0
                                                                          0

Suunta Jyväskylä - FIN



H55        15.07     202    38329 3553864 Lehikoinen Aki                  0
                                                                          0

Suunta-Sepot - FIN



D35        14.49     229    38938     211 Ojansivu Marjo-Riitta           0
D65        15.55     290    24160 3506714 Palomäki Eila                   0
D55        15.41     283    15191     212 Saari Marita                    0
H65        14.03     206    15178     213 Saari Tauno                     0
                                                                          0

Tampereen Pyrintö - FIN



H20        15.14      66    16289 3499233 Jutila Jaakko                   0
H16        14.54     104     1270 3513728 Lilja Juha                      0
H16        14.28      91    23155 3479292 Paasi Antti                     0
H50        14.23     180    27185 3471844 Paasi Jaakko                    0
H16        14.40      97    31821 3498763 Viilo Lasse                     0
D16        15.16     245    31552 3556180 Yli-Hietanen Saara              0
                                                                          0

Tarpian Suunta - FIN



H50        14.05     171    17989 3554219 Ojala Hannu                     0
H50        14.27     182    16552 3498540 Savikko Olli                    0
                                                                          0

Teuvan Rivakka - FIN



H21        14.26      14    92112     214 Haapala Hermanni                0
                                                                          0

Turengin Sarastus - FIN



H55        15.01     199    37228 3494226 Aalto Timo                      0
H60        14.14      84    37047 3499332 Honkanen Reijo                  0
H65        14.27     218    32246     215 Ojala Antti                     0
                                                                          0

Ulvilan Ura - FIN



H16        14.34      94    32745     216 Haikonen Aaro                   0
D18        15.13     241     1179     217 Holmberg Laura                  0
H21        14.20      11      842 3497070 Kaskinen Kare                   0
D21        14.16      37      839 3488764 Kaskinen Mira                   0
H20        15.12      65    14746 3493491 Sundelin Ville                  0
H35        14.56      57    12279     218 Tiirikainen Taneli              0
                                                                          0

Vaasan Suunnistajat - FIN



D16        15.20     247    95079     219 Keskinen Nella                  0
H45        14.55     146      486     220 Reinikka Timo                   0
D16        15.24     249    29608 3494051 Rinta-Koski Aino                0
H21        14.52      27   103572     221 Tervonen Anssi                  0
D16        15.32     253    95061     222 Välimaa Eveliina                0
                                                                          0

Valkeakosken Haka - FIN



H50        14.21     179    34376     223 Laine Kari                      0
D45        15.25     301   100583     226 Laine Merja                     0
H18        15.29     163    21886     227 Laine Taneli                    0
H16        14.24      89    30897     228 Nurminen Jani                   0
D16        15.34     254    30898     229 Nurminen Jutta                  0
D16        15.14     244    23353     230 Paavola Tiina                   0
                                                                          0

Ylistaron Kilpa-Veljet - FIN



H16        14.50     102    27097 3497435 Kaksonen Teemu                  0
H20        15.28      73    21793 3498342 Kaksonen Tero                   0
H35        15.00      59    28778 3497229 Koski Eero                      0
                                                                          0

Ylivieskan Kuula - FIN



D16        15.22     248    37742 3493574 Pihlajamaa Riikka               0
D18        15.09     239    37593 3493939 Pihlajamaa Susanna              0
                                                                          0

Lahden Suunnistajat-37 - RUS



H45        14.41     139    15529     164 Bondarenko Igor                 0
H40        14.21     129    40631     165 Koltunov Vladimir               0
H45        15.09     153    49020     166 Logvinchuk Aleksander           0
H21        14.44      23    48451     167 Logvinchuk Evgeniy              0
                                                                          0